Këto 5 fustane do t’ju fshehin çdo defekt në trupin tuaj këtë verë – AlpeGossip
Këto 5 fustane do t’ju fshehin çdo defekt në trupin tuaj këtë verë

Këto 5 fustane do t’ju fshehin çdo defekt në trupin tuaj këtë verë

Me siguri të gjitha femrave ju ndodh të pëlqejnë ndonjë rrobë, por nuk gjejnë dot masën e tyre ose thjesht do të donin të ishin më të holla që të dukeshin bukur me çdo lloj veshje.

Por mos u mërzisni se me këto 5 modele fustanesh që do t’ju tregojmë nuk keni pse e vrisni mendjen, janë universale dhe do t’ju rrrinë bukur cilado masë të jeni ju, madje do t’ju tregojnë më elegante.

1.Fustani me rrip në mes

 

Një rrip në mes do ta bëjë belin tuaj të duket më i hollë, kjo është e sigurtë.

 

2.Fustani me prerje të drejtë

 

Një fustan i tillë nuk tregon asgjë për trupin tuaj, thjesht do t’ju rrijë mirë.

3.Fustani me lidhje

 

Ky model është trend i vitit 2018 dhe do t’ju rrijë përfekt në trup.

 

4.Fustan i gjatë dhe i gjerë

 

Ky lloj fustani do t’i fshehë defektet në trupin tuaj pa asnjë problem.

5.Fustani i zi

 

Sido që të jetë me një fustan të zi do të jeni në modë dhe elegante kurdoherë.