Rëra e bardhë dhe aroma e oqeanit! Vajza, Maluma do t’ju bëjë të dashuroheni me këto imazhe (FOTO) – AlpeGossip
Rëra e bardhë dhe aroma e oqeanit! Vajza, Maluma do t’ju bëjë të dashuroheni me këto imazhe (FOTO)

Rëra e bardhë dhe aroma e oqeanit! Vajza, Maluma do t’ju bëjë të dashuroheni me këto imazhe (FOTO)

Maluma është një ndër emrat më të përfolur të muzikës përsa i përket krijimeve të tij që kthehen në hite dhe bashkëpunimeve me emra të rëndësishëm si Nicky Jam apo Rae Sremmurd.

Jo vetëm hite muzikore por Maluma për më shumë është me siguri edhe një nga meshkujt më seksi të showbizz-it që kushedi se sa shumë femra e admirojnë.

Përpos gjithë atij aktiviteti të ngjeshur me shumë koncerte dhe shumë punë në studiot muzikore, ylli latin ka zgjedhur të pushojë paksa dhe këtë na e ka treguar me postimet në Instagram.

Aroma e oqeanit dhe rëra e bardhë mesa duket e kanë bërë Malumën të nxjerri në pah trupin e tij muskuloz dhe me tatuazhe.

Ë vajza si mendoni? A është Maluma një nga djemtë më seksi të showbizz-it?