Lori dhe Luana qenkan më shumë shoqe nga çfarë e mendonim! Dalin të dyja bashkë dhe… (FOTO) – AlpeGossip
Lori dhe Luana qenkan më shumë shoqe nga çfarë e mendonim! Dalin të dyja bashkë dhe… (FOTO)

Lori dhe Luana qenkan më shumë shoqe nga çfarë e mendonim! Dalin të dyja bashkë dhe… (FOTO)

Moderatorja Luana Vjollca dhe trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha duket se e kanë kaluar këtë të shtunë sëbashku.
Të dyja kanë publikuar në rrjete sociale foto ku shfaqen bashkë në makinë. “2 L”,-shkruan Luana krahas fotos.

Lori dhe Luana e kanë treguar gjithnjë marrëdhënien e afërt që kanë me njëra-tjetrën.