‘’I vodhën zemrën në New York”/ Xhesika Berberi i dedikon mesazh ‘’djalit misterioz’’:Do më mungosh…(FOTO) – AlpeGossip
‘’I vodhën zemrën në New York”/ Xhesika Berberi i dedikon mesazh ‘’djalit misterioz’’:Do më mungosh…(FOTO)

‘’I vodhën zemrën në New York”/ Xhesika Berberi i dedikon mesazh ‘’djalit misterioz’’:Do më mungosh…(FOTO)

Në pamje të parë duket sikur edhe zemra e Xhesika Berberit ka gjetur qetësi pasi ka gjetur gjysmën që i mungonte, por jo çdo gjë është ashtu siç duket në pamje të parë.

Na ka treguar me postimet e saj publike se është një mike e ngushtë me Afërdita Dreshajn dhe Marigona Dragushën, Ish Miss Kosovën që i shkoi edhe për vizitë Berberit në New York.

Mesa duket Xhesika ka përjetuar disa momente unikale që do ti mungojnë dhe kjo e thënë pasi ka takuar djalin e vogël dhe simpatik të modeles Dragusha.

“Do të më mungojë kjo ëmbëlsirë e vogël”, ka shkruar Berberi, duke publikuar edhe një fotografi të ëmbël me djaloshin.