PAS NDARJES NGA I DASHURI MILIONER/ Trejsi “djeg” lokalin e natës (FOTO) – AlpeGossip
PAS NDARJES NGA I DASHURI MILIONER/ Trejsi “djeg” lokalin e natës (FOTO)

PAS NDARJES NGA I DASHURI MILIONER/ Trejsi “djeg” lokalin e natës (FOTO)

Disa javë më parë Trejsi deklaroi përmes një fotoje në Instagram se i kishte dhënë fund lidhjes me të dashurin e saj milioner. Shpeshherë ajo ndante momente nga udhëtimet e shumta që ai i mundësonte nëpër botë.

Mesa duket atyre ditëve u erdhi fundi dhe “gangsterrja e Elbasanit” i është rikthyer jetës së saj të dikurshme.

Ajo ka ndarë me ndjekësit momente gjatë argëtimit në një club nate në Tiranë.

Trejsi shfaqet nën praninë e shoqeve të saj dhe është kuruar në detaj për tu dukur sa më seksi.