PUBLIKON FOTON NGA PLAZHI/ Blendi Fevziu zgjedh rroba banje me flamingo (FOTO) – AlpeGossip
PUBLIKON FOTON NGA PLAZHI/ Blendi Fevziu zgjedh rroba banje me flamingo (FOTO)

PUBLIKON FOTON NGA PLAZHI/ Blendi Fevziu zgjedh rroba banje me flamingo (FOTO)

Blendi Fevziu është një ndër moderatorët më të ndjekur në “Instagram” ku poston shpeshherë foto jo vetëm nga emisioni, por edhe foto nga udhëtimet nëpër vendet e mrekullueshme që viziton.

Ditën e sotme ai ka publikuar foto nga pushimet në Palasa dhe ajo që bie në sy ishin rrobat banje me flamingo.