“KEÇEN MAMA…”/ Aurela Gaçe sapo na tregoi talentin e ri të Graçes dhe është shumë krenare për të (FOTO) – AlpeGossip
“KEÇEN MAMA…”/ Aurela Gaçe sapo na tregoi talentin e ri të Graçes dhe është shumë krenare për të (FOTO)

“KEÇEN MAMA…”/ Aurela Gaçe sapo na tregoi talentin e ri të Graçes dhe është shumë krenare për të (FOTO)

Dardha bie nën dardhë dhe si të tillë na e merr mendja se dhe vogëlushet e Aurela Gaçes gëzojnë talente njësoj si mami.

Përveç muzikës, vajza e madhe, Grace duket se gëzon një tjetër pasion.

“-Grace hajde të hash bukë!

-Ja ma sa të mbaroj pingun.

Keçen mama keçen. Puna e Grace me plastelinë. Punë arti”, ka shkruar Gaçe krah fotos dhe videos ku ka zbuluar dhe pinguinin e formuar nga vajza.

Aurela nuk e ka fshehur kënaqësinë e një momenti të tillë, kur sheh se si talentet e vajzave rriten çdo ditë së bashku me to.