“MA DO SHUMË GOCËN”/ Alketa Vejsiu injoron Xhoi Jakajn: Mami kujt je ti zëmër? (FOTO) – AlpeGossip
“MA DO SHUMË GOCËN”/ Alketa Vejsiu injoron Xhoi Jakajn: Mami kujt je ti zëmër? (FOTO)

“MA DO SHUMË GOCËN”/ Alketa Vejsiu injoron Xhoi Jakajn: Mami kujt je ti zëmër? (FOTO)

Xhoi Jakaj, ish drejtoreshë e Burgut të Grave në Tiranës, tashmë është një personazh i njohur në media dhe në rrjetet sociale.

Madje Xhoi Jakaj ka spikatur, pasi është edhe mamaja e modeles së njohur Oriola Marashi dhe vazhdimisht i shkruan komente pikante të bijës në rrjetet sociale, duke u kthyer menjëherë në lajm për medita rozë.

Por siç duket Jakaj nuk njihet nga moderatorja Alketa Vejsiu, e cila e ka injoruar këtë të fundit me një koment që ajo i ka shkruar në rrjetet sociale.

“Je e bukur sa me s’ka kush me ty nuk ra në sevda…👑⭐️ Je Alketa, te thura dy vargje se ma do gocen, e kush te do femijen te dhuron boten.”- shkruan Xhoi

“Xhoi Jakaj kush eshte vajza juaj zemer? Mami kujt je ti?”– i kthehet Alketa.