“Ma hëngërt m*tin”/ Këngëtari shqiptar shpërthen në llafe të pista (FOTO) – AlpeGossip
“Ma hëngërt m*tin”/ Këngëtari shqiptar shpërthen në llafe të pista (FOTO)

“Ma hëngërt m*tin”/ Këngëtari shqiptar shpërthen në llafe të pista (FOTO)

Një profil në “Snapchat” me emrin e Robert Berishës ka bërë që këngëtari i njohur të shpërthejë sot duke treguar se nuk i përket atij. Roberti ka bërë një postim në Instastory ku shkruan se nuk ka “Snapchat” dhe s’ka për të pasur kurrë.
“Kushdo që ka hapur snap në emrin tim mutin ma hëngërt s’kam snap dhe s’kam me pas kurrë”, ka shkruar këngëtari.

Kujtojmë që Roberti konkurron këtë vit në “Dance with me 5” ku është çift me modelen dhe moderatoren Lejla Kraja.