UDHËTUAN ME “AIR ALBANIA”/ Vipat tregojn detajet e fluturimit në “Instagram” (FOTO) – AlpeGossip
UDHËTUAN ME “AIR ALBANIA”/ Vipat tregojn detajet e fluturimit në “Instagram” (FOTO)

UDHËTUAN ME “AIR ALBANIA”/ Vipat tregojn detajet e fluturimit në “Instagram” (FOTO)

Ditën e djeshme personazhet e njohura të ekranit shqiptar udhëtuan  për herë të parë me “Air Albania”.

Destinacioni i tyre ishte turqia dhe ata nuk nguruan me postimet në rrjetet sociale. Vipat publikuan foto dhe video nga nga qëndrimi një ditor në Turqi.

Mesa shohim duket se e paskan shijuar shumë nga pamjet e urës së Bosforit. Shijimi i ëmbëlsirave dhe torta me logon “Air Albania” ishin detajet që nuk na shpëtuan.

Shihni gazetarët që ndanë momentet “pikante” me fansat  në Instagram .

Ermal Mamaqi

  Roza Lati

Anjeza Maja

Mira Kazhani

Amarda Toska

Albana Osmani

Përgatiti:AlpeNews.al