Momenti që nuk u pa nga dasma e Elitës dhe Gjikos/ Ledri Vula dehet dhe zhvishet (VIDEO) – AlpeGossip
Momenti që nuk u pa nga dasma e Elitës dhe Gjikos/ Ledri Vula dehet dhe zhvishet (VIDEO)

Momenti që nuk u pa nga dasma e Elitës dhe Gjikos/ Ledri Vula dehet dhe zhvishet (VIDEO)

Dasma e Elita Rudit dhe Gjikos ka qenë kryefjala e mediave dhe rrjeteve sociale që prej mbrëmjes së djeshme. Çifti u martuan në një ambient luksoz në Prishtinë ku kishin ftuar miq e VIP-a të shumtë.
Një prej tyre ishte edhe reperi Ledri Vula i cili gjatë gjithë mbrëmjes u shfaq shumë aktiv duke kërcyer e bërë qejf.

Foto e video ku Ledri shfaqej duke kërcyer u postuan shumë në rrjete sociale, por një moment interesant nuk e keni parë ende.

Pas ca gotave dhe atmosferës së ndezur, Ledri është zhveshur. Në videon e postuar në Instagram shihet reperi duke kërcyer në “ajër” me këngën e tij “Nona” teksa zhvishet në pjesën e sipërme.