NDRYSHIMI DRASTIK/ Edhe kur ta kuptoni kush është, nuk do ta besoni (FOTO) – AlpeGossip
NDRYSHIMI DRASTIK/ Edhe kur ta kuptoni kush është, nuk do ta besoni (FOTO)

NDRYSHIMI DRASTIK/ Edhe kur ta kuptoni kush është, nuk do ta besoni (FOTO)

Ndër emrat më të përfolur në media, ku në çdo ngjarje del e para me vargjet e saj karakteristike, është Linda Morina.
Ndryshe nga paraqitjet me fustane dhe me bikine, të cilat tashmë i janë bërë mani, në këtë fotografi ka befasuar fansat e saj me pamjen.

Duke marrë parasysh se në këtë imazh shihet pa grim, krahasuar me tani dallimi është drastik. Për më detajisht tregon fotografia në vazhdim, e cila mbanë këtë shkrim: ”foto ne klasen e 8 fillore kur anton qeta ma ka dhan nje liber si nxanse me talent te shembullores ne ket qant ekom pas libren dhe drejtori shkolles ma dha letren me shku ne deti falas beqiq 15 dit pata nejt knaq jom ”.