KUJT IA MERRTE MENDJA/ Kelvi Kadilli realizon ndërhyrje bukurie në fytyrë (FOTO) – AlpeGossip
KUJT IA MERRTE MENDJA/ Kelvi Kadilli realizon ndërhyrje bukurie në fytyrë (FOTO)

KUJT IA MERRTE MENDJA/ Kelvi Kadilli realizon ndërhyrje bukurie në fytyrë (FOTO)

Klevi Kadilli është moderatori argëtues i “Pop Culture” i cili nuk e ka problem fare ti thotë gjërat “troç”.

Kështu ai ka treguar se çfarë i ka ndodhur së fundmi gjatë një vizite në një klinikë bukurie.

“Shkova për të bërë pastrim fytyre dhe përfundova me botox.” ka shkruar ai krahas videos teksa gjilpëra i përshkronte fytyrën.

Mesa duket Kelvi del jashtë kornizave duke shtuar se nuk bëjnë botoks vetëm vajzat por edhe djemtë.

Moderatori i shtohet listës së personazheve të famshëm me ndërhyrje por të paktën ai e pranon hapur…