Stresi paska qenë me “kancer”?! Shqetësohen fansat: E munda, tani nuk di… – AlpeGossip
Stresi paska qenë me “kancer”?! Shqetësohen fansat: E munda, tani nuk di…

Stresi paska qenë me “kancer”?! Shqetësohen fansat: E munda, tani nuk di…

Së fundmi të gjithë personazhet e njohur, por jo vetëm, janë përfshirë nga mania më e re e Instagram-it, opsioni ku ndjekësit të dërgojnë pyetje dhe më pas i përgjigjesh.

Të njëjtën gjë ka bërë sot edhe Stresi, i cili më pas iu është përgjigjur të gjitha pyetjeve që i kanë drejtuar fansat e tij. Mirëpo të gjithëve ma bëri përshtypje një komunikim me njërin prej ndjekësve të tij.

“Ku je o kancer”, i thotë ndjekësi Stresit.

“E munda kancerin, s’di kujt t’ja kaloj hahaha”, i përgjigjej Stresi.

 

Me siguri që kjo është një shaka mes miqsh, por pavarësisht kësaj ky komunikim i ka shqetësuar fansat e Stresit.