Befason politikani shqiptar/ Njeh deputetet dhe prezantueset vetëm nëpërmjet formave trupore (VIDEO) – AlpeGossip
Befason politikani shqiptar/ Njeh deputetet dhe prezantueset vetëm nëpërmjet formave trupore (VIDEO)

Befason politikani shqiptar/ Njeh deputetet dhe prezantueset vetëm nëpërmjet formave trupore (VIDEO)

I ftuar në emisionin 5e5, ishte ish  prezantuesi i njohur Resul Sinani i cili ka rrëfyer shumë nga karriera e tij televizive dhe braktisja e televizionit për politikën.
Mes të tjerash ai u bë pjesë e një loje ku duhet të njihte vetëm përmes formave trupore ish koleget, prezantueset dhe koleget e tanishme në politikë.

Ai ka befasuar në këtë lojë duke idenfitikuar shumë nga femrat pa i parë fytyrën.

Lojën mund ta shihni nga minuta 27:34