NUK DO TA NJIHNI/ Albërie Hadërgjonaj bën ndryshimin e pabesueshëm (FOTO) – AlpeGossip
NUK DO TA NJIHNI/ Albërie Hadërgjonaj bën ndryshimin e pabesueshëm  (FOTO)

NUK DO TA NJIHNI/ Albërie Hadërgjonaj bën ndryshimin e pabesueshëm (FOTO)

Ndoshta e kishit dyshuar, por tashmë vetë këngëtarja Albërie Hadërgjonaj e ka konfirmuar, se flokët e gjata dhe të bukura që shikonit në çdo postim të saj ishin extension.

Vetë këngëtarja ka postuar një foto ku tregon flokët e shkurtër dhe aspak të dendur.

‘Sapo hoqa extensions dhe me shume se gjysma e flokeve jane keputur. Si mendoni ju,me mire floke te gjata apo te shkurtra?
Floket i kisha vene ne nje nder sallonet me te mira ne Los Angeles’ ka shkruar këngëtarja krah fotos ku tregon gjendjen e vërtetë të flokëve të saj.