NJË DITË PARA KONCERTIT/ Redon Makashi zbulon surprizat (VIDEO) – AlpeGossip
NJË DITË PARA KONCERTIT/ Redon Makashi zbulon surprizat (VIDEO)

NJË DITË PARA KONCERTIT/ Redon Makashi zbulon surprizat (VIDEO)

Në pjesën e fundit të emisionit të mëngjesit, në studion e KafeIN erdhi Redon Makashi. Ai foli për koncertin e datës 4 tetor dhe për bashkëudhëtarët e tij, Elton Deda dhe Aleksandër Gjoka. Tashmë edhe rokerët e tjerë e kanë braktisur alkoolin dhe janë bërë shembullorë ashtu si Redoni për vite të tëra.

Makashi kujtoi suksesin me koncertin e vitit të kaluar dhe po shpreson të përsërisin suksesin. Për këtë kanë vendosur për një mbrëmje shumë më rock. Ndër të tjera muzikanti i njohur u ngacmua nga Flavio Qarri edhe për aspektet përsonale dhe për prezencën e tij në rrjete sociale por… Të gjitha mund t’i shikoni dhe dëgjoni në link-un e mëposhtëm:

KafeIn/ I ftuar Redon Makashi

Gepostet von INtv Albania am Mittwoch, 3. Oktober 2018