“MË SHKOI MENDJA TE…”/ Luizi zbulon mendimin e parë kur u shpall fitues: Fitoren ja dedikoj atij – AlpeGossip
“MË SHKOI MENDJA TE…”/ Luizi zbulon mendimin e parë kur u shpall fitues: Fitoren ja dedikoj atij

“MË SHKOI MENDJA TE…”/ Luizi zbulon mendimin e parë kur u shpall fitues: Fitoren ja dedikoj atij

Luiz Ejlli është fituesi i këtij edicioni të dytë të “Big Brother VIP”. Gjatë festës pas përfundimit të këtij rrugëtimi në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, këngëtari ka dhënë një intervistë për emisionin “E Diell” në Top Channel.

Fituesi i BB VIP 2 është shprehur se mendimi i parë pasi emri i tij u tha si fitues, ka qenë babai i tij i ndjerë.

“Më shkoi mendja te babai dhe ja kushtova atij fitoren. Uroj që është duke më parë, uroj ta bëj krenar”, tha këngëtari i dashur për publikun.

Luizi tregoi gjithashtu se çfarë vjen pas “Big Brother VIP”. ai tha se do ketë shumë këngë, pasi e di se do ketë mbështetjen e Kiarës, familjes dhe publikut.