19 vite dhe shumë ndryshime! Ky imazh do t’ju bëjë të kuptoni shumë rreth Kim Kardashian (FOTO) – AlpeGossip
19 vite dhe shumë ndryshime! Ky imazh do t’ju bëjë të kuptoni shumë rreth Kim Kardashian (FOTO)

19 vite dhe shumë ndryshime! Ky imazh do t’ju bëjë të kuptoni shumë rreth Kim Kardashian (FOTO)

Është një nga femrat më të komentuara të showbizz-it dhe nuk shpëton asnjëherë nga qendra e vëmendjes të medieve rozë.

37-vjeç dhe nënë e tre fëmijëve dhe gëzon disa linja trupore të cilat edhe admirohen por edhe janë bërë objekt diskutimesh nga shumë fansa.

Është akuzuar për photoshop në disa raste dhe në disa të tjera se ka kryer operacione plastike.

Së fundmi Kimi K ka menduar të hapë arkivat dhe ka postuar në Instagramin e saj një foto të vitit 1999.

Vitet ikin dhe njerëzit ndryshojnë! Bëjeni vetë diferencën për aparencën e Kim Kardashian në këto foto do të zbuloni shumë!