E VESHUR ME TË ZEZA/ Beniada bën homazhe në nder të ish-presidentit Bujar Nishani – AlpeGossip
E VESHUR ME TË ZEZA/ Beniada bën homazhe në nder të ish-presidentit Bujar Nishani

E VESHUR ME TË ZEZA/ Beniada bën homazhe në nder të ish-presidentit Bujar Nishani

Mes shumë emrave të politikës dhe ekranit që kanë marrë pjesë në homazhet në nder të ish-presidentit Bujar Nishani ditën e sotme ka qenë edhe Beniada Nishani, e cila ka lidhje farefisnore mes ish-kreun e shtetit.

Beniada është fotografuar e vetme teksa shkon për homazhe në ambientet e presidencës.

Homazhet do të mbahen deri në orën 12:00 të mesditës ndërsa më pas Nishani do të përcillet për në banesën e fundit. Ish-presidenti do të prehet në varrezat e Sharrës

VIDEO