Marrëdhënie seksuale treshe? Rreperi i famshëm shqiptar e pranon publikisht – AlpeGossip
Marrëdhënie seksuale treshe? Rreperi i famshëm shqiptar e pranon publikisht

Marrëdhënie seksuale treshe? Rreperi i famshëm shqiptar e pranon publikisht

Shpesh herë VIP-at janë vënë në siklet gjatë intervistave të tyre, kur janë pyetur për eksperiencat seksuale. Shumica preferojnë të mos përgjigjen, por jo në rastin e personazhit në fjalë.

Në intervistën 60 sekondëshe te “Prive”, reperi S4MM duket se nuk ka patur asnjë kompleks i pyetur nësa ka bërë ndonjëherë marrëdhënie seksuale treshe.

“Po.”- është përgjigjur ai menjëherë me buzëqeshje, dhe ka pritur pyetjen e rradhës.

Ndërsa për eksperiencën e tij më të keqe seksuale, ai përmend vetëm që ka qenë në makinë, dhe nuk preferon të japë asnjë detaj tjetër për publikun.

“Vazhdojmë. S’mund të tregoj së është shumë e keqe”- ka thënë reperi. Burimi: Prive.al