PUBLIKOI FOTOT HOT/ Ish banorja e BB merr vendimin drastik: Bllokon… (FOTO) – AlpeGossip
PUBLIKOI FOTOT HOT/ Ish banorja e BB merr vendimin drastik: Bllokon… (FOTO)

PUBLIKOI FOTOT HOT/ Ish banorja e BB merr vendimin drastik: Bllokon… (FOTO)

Ajo është njëra nga ish banoret e Big Brother që ka tërhequr vëmëndjen më të madhe edhe pas përfundimit të reality showt.

Xhensila Pere së fundmi, publikoi në rrjetet sociale një foto ku shfaqej shumë seksi dhe provokuese. Në setin e realizuar në det, modelja pozonte e veshur vetëm me një këmishë të bardhë dhe lehtësisht mund të dallohej gjoksi i saj.

Mirëpo ajo që bie në sy është se Xhensila i ka bllokuar komentet. Ndoshta ngaqë e dinte që do të sulmohej nga komentuesit.