Ermal Mamaqi i thotë se është VULGARE. Surprizon Ilda Bejleri me përgjigjen: Edhe…(FOTO) – AlpeGossip
Ermal Mamaqi i thotë se është VULGARE. Surprizon Ilda Bejleri me përgjigjen: Edhe…(FOTO)

Ermal Mamaqi i thotë se është VULGARE. Surprizon Ilda Bejleri me përgjigjen: Edhe…(FOTO)

Kur bëhet fjalë që Vip-at të provokojnë në këto raste nuk ka si mos të jetë pjesëmarrës Ermal Mamqi i cili njihet për ngacmimet e tij që i bën Vip-ave të showbizz-it në Instagram.

Në një foto të publikuar së fundmi në Instagram, moderatorja Ilda Bejleri shfaqet tejet sensuale dhe në një pozicion goxha provokativ.

Mamaqi nuk ka rezistuar dhe i ka shkruar moderatores: “Sa vulgare je…”.

Bejleri ka ditur si ti përgjigjet qokës ngacmuese dhe ja ka kthyer moderatorit: “Edhe mashtruese”

Të jetë kjo një bisedë e koduar për një ngjarje që vetëm dyshja e di apo gjithçka ngelet në kufinjtë e një shakaje të botës së Instagramit?!

Gjykojeni ju si të dëshironi…

jjjjjjjjjjjjj.PNG