Me këto FOTO Aurela Hoxha vulos marrëdhënien e saj me Endrit Mërtirin! – AlpeGossip
Me këto FOTO Aurela Hoxha vulos marrëdhënien e saj me Endrit Mërtirin!

Me këto FOTO Aurela Hoxha vulos marrëdhënien e saj me Endrit Mërtirin!

U përfol gjatë në media për një zënkë mes modeles Aurela Hoxha dhe fotografit Endrit Mërtiri pas një shoqërie të gjatë dhe të ngushtë.

Pas një periudhe heshtje më pas të dy pranuan se kanë patur keqkuptime të cilat i kanë hedhur pas. E në fakt pas një kohe të gjatë ditës së sotme Aurela ka publikuar dy foto me Mërtirin. Krahas fotove ajo ka shkruar: “Vëllai im simpatik”. Duket se tashmë ata e kanë kthyer marrëdhënien siç ka qenë dikur.