”MA E MIRA JE”/ Stresi duket i penduar teksa i kushton këngën Kejsit (VIDEO) – AlpeGossip
”MA E MIRA JE”/ Stresi duket i penduar teksa i kushton këngën Kejsit (VIDEO)

”MA E MIRA JE”/ Stresi duket i penduar teksa i kushton këngën Kejsit (VIDEO)

Edhe pse u bë 1 muaj nga ndarja e tyre e bujshme, Stresi dhe Keisi vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media dhe çdo veprim i tyre tërheq vëmendjen.

Të dy po vazhdojnë jetën e tyre të ndarë, Stresi në Shqipëri e Keisi në Kanada. Mirëpo ndarja siç duket nuk ka qenë e lehtë dhe reperi me postimet e fundit ka treguar se është penduar.

Në një video të postuar në Instastory, Stresi shfaqet në makinë duke dëgjuar këngën e Ledri Vulës dhe ka filmuar pikërisht pjesën ku Ledri këndon: “Ma e mira, ma-ma-ma ma e mira je. Eyo, engjull pse po m’shtin me bo keq. Pse po m’shtin mu bo dreq, together we match (ne shkojmë bashkë), tjert kur na shohin lujn mendsh”, si një mesazh për Keisin.