“Krimineli” më i bukur në botë, bëhet baba për herë të tretë! Vjen në jetë… (FOTO) – AlpeGossip
“Krimineli” më i bukur në botë, bëhet baba për herë të tretë! Vjen në jetë… (FOTO)

“Krimineli” më i bukur në botë, bëhet baba për herë të tretë! Vjen në jetë… (FOTO)

Ai u cilësua si i burgosuri më seksi gjatë kohës që ndodhej në qeli. Jeremy Meeks, pas daljes nga burgu nisi një jetë të re. U bë i preferuari i agjensive të modës, për ta patur si modelin e tyre si dhe vazhdoi të ishte i preferuari i femrave edhe pse i martuar dhe me tre fëmijës. Ai braktisi familjen për t’u lidhur me trashëgimtaren e Top Shop-it Chloe Green e cila sapo solli në jetë fëmijën e tyre të parë. Ka qenë vetë 27 vjeçari Meeks ai që në Instagramin e tij ka publikuar sot foton e vogëlushit dhe duke zbuluar se ka lindur me 29 maj.

“Ne jemi të kënaqur të njoftojmë lindjen e djalit të bukur Jayden Meeks-Green. I lindur më 29 maj 2018. Nëna dhe foshnja po janë mirë”, ka shkruar Jeremy në rrjetet sociale.