Modelja që po çmend “Instagramin” me fundshpinën e saj (FOTO) – AlpeGossip
Modelja që po çmend “Instagramin” me fundshpinën e saj (FOTO)

Modelja që po çmend “Instagramin” me fundshpinën e saj (FOTO)

Ajo quhet Nina Serebrova, është modele ruse dhe “arma” e fortë e saj është fundshpina.

Një avantazh që përpiqet ta demostrojë thuajse në çdo foto që publikon në rrjetet sociale, e veçanërisht në Instagram.

Ndjekësit e saj ndjekin sesi modelja shfaq me krenari linjat e saj bombastike, e ka nga ata që thonë se nëse do të jetë e apasionuar pas sportit, do t’i rrisë së tepërmi temperaturat e Botërorit të Rusisë.

Por ka edhe nga ata që duket se e snobojnë. Jo për faktin që është një ruse, dhe femrat e tilla shquhen për bukurinë, por për ato që ata i quajnë “forma silikoni”.