Miriam Canin nuk e kishim parë KURRË “bardh e zi”! Këngëtarja shfaqet duke… (FOTO) – AlpeGossip
Miriam Canin nuk e kishim parë KURRË “bardh e zi”! Këngëtarja shfaqet duke… (FOTO)

Miriam Canin nuk e kishim parë KURRË “bardh e zi”! Këngëtarja shfaqet duke… (FOTO)

Gjithnjë e kemi parë këngëtaren Miriam Cani me foto mjaft të ndriçuara dhe plot diell.
Por këtë herë këngëtarja ka publikuar në rrjete sociale një foto bardh e zi. Edhe në këtë version këngëtarja duket mjaft në formë dhe e kuruar. Gjatë këtyre ditëve ajo ka shijuar disa kohë pushimesh sëbashku me familjen e saj.