Kejvina Kthella pozon me rrobdishan, për pak sa nuk del zbuluar… (FOTO) – AlpeGossip
Kejvina Kthella pozon me rrobdishan, për pak sa nuk del zbuluar… (FOTO)

Kejvina Kthella pozon me rrobdishan, për pak sa nuk del zbuluar… (FOTO)

Velina e ‘Xing’ ka ndezur sërish rrjetin.
Ajo ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku shfaqet e veshur me rrobdishan dhe pamja e saj duket mjaft tërheqëse.

Vajza simpatike e emisionit humoristik gjithmonë shaqet sensuale me dëshirën e madhe për të ngjallur reagime. Dhe këtë herë rezultati është i njëjtë.

Kejvina duket tërheqëse me rrobdëshanin gati në të rënë.