“P** për të tërë”, shikoni se çfarë bën vajza e Sabianit në picerinë e Fierit (FOTO) – AlpeGossip
“P** për të tërë”, shikoni se çfarë bën vajza e Sabianit në picerinë e Fierit (FOTO)

“P** për të tërë”, shikoni se çfarë bën vajza e Sabianit në picerinë e Fierit (FOTO)

Vajza e këngëtarit shqiptar, Sabjanit është mjaft e njohur tashmë në rrjetet sociale. Keisi Medini shpesh herë bëhet qendra e medieve rozë për fotot provokuese dhe format e saj seksi pavarsisht se është vetëm 18 vjeçe.

Mirëpo këtë rradhë ajo që ka rënë në sy në postimet e Keisit ka qenë një foto e një picerie në Fier. Vajza e ka postuar pasi piceria kishte emrin “Toto”, njësoj si titulli i këngës së fundit që ka lançuar Noizy.

“Toto për të tërë”, shkruan Keisi kraha fotos. Mirëpo fjala ‘toto’, është një fjalë e pisët në gjuhën afrikane dhe përkthehet ‘vaginë’. Çfarë ka dashur të thotë me këtë postim vajza e Sabjanit?! Kuptohet që ka qenë thjesht një shaka.