POZON ME BIKINI / Big Mama “mahnit” me linjat perfekte (FOTO) – AlpeGossip
POZON ME BIKINI / Big Mama “mahnit” me linjat perfekte (FOTO)

POZON ME BIKINI / Big Mama “mahnit” me linjat perfekte (FOTO)

Big Mama po na mahnit gjithnjë e më shumë me linjat e saj. Pas operacionit që realizoi në stomak, këngëtarja shqiptare po tregon transformimin ditë pas dite.

Ajo ndodhet aktualisht me pushime në Turqi nga ku ka publikuar foto me rroba banje trup në ngjyrë të kuqe, me të cilat na la pa fjalë.

Barku i sheshtë dhe këmbët e tonifikuara nuk ishin një pamje që e shihnim shpesh në profilin e Big Mamës, të paktën deri një vit më parë.

Me sa duket tanimë na duhet të mësohemi me këto foto ku duket kaq elegante.