SU NDAHET ZEMRA/ Këto janë 3 shenjat e HOROSKOPIT që nuk e kanë problem të kthehen te ISH-i – AlpeGossip
SU NDAHET ZEMRA/ Këto janë 3 shenjat e HOROSKOPIT që nuk e kanë problem të kthehen te ISH-i

SU NDAHET ZEMRA/ Këto janë 3 shenjat e HOROSKOPIT që nuk e kanë problem të kthehen te ISH-i

Rikthimi tek personi që të ka thyer zemrën, është ndoshta ndër vendimet më të vështira në jetën e një njeriu, por me sa duket në mesin e këtyre individëve ka nga ata që nuk e kanë problem të bëjnë një hap drejt ish-it! Dhe këtë nuk e themi ne, por bazuar në shenjën e tyre zodiakale, janë tri shenjat më të predispozuara që të kthehen tek ish-partnerët e tyre për arsye nga më të ndryshmet. Zbulojini edhe ju se cilat janë këto tri shenja, se ku i dihet, mund të jeni prejt papritur një prej tyre…

Gaforrja

Kur një gaforre bie në dashuri me dikë, bota rreth tyre bëhet e vetëdijshme nëpërmjet kanaleve të tjera të komunikimit, siç janë rrjetet sociale dhe ata janë të prirur të flasin për çdokënd, qoftë ky një person i veçantë apo krejt i rastësishëm. Të lindurit e kësaj shenje çuditërisht nuk ngurrojnë të bëjnë të vështirin/ën për dikë, kështu që kur ata e bëjnë është e vërtetë. Kjo është arsyeja pse ata janë një nga shenjat që ka më shumë gjasa që të kthehen me ish-in. Janë aq të përpiktë për partnerët që zgjedhin, sa ka të ngjarë që të mbajnë një qiri të ndezur fshehurazi për ndarjen e kaluar…ndaj priren të rikthehen sërish.

Binjakët

Të lindurit e kësaj shenje kanë diçka: nëse i pëlqen, ka të ngjarë që ju të jeni një aleat i përjetshëm. Nga ana tjetër, ju nuk doni një armik që është Binjak sepse ata mund të jenë të një lloji të pamëshirshëm. Binjakët kalojnë në mes të niveleve të intensitetit dhe mund të përjetojnë shumë ndjenja në të njëjtën kohë, kështu që ka të ngjarë të kthehet me një ish, si për shkak të ndjenjave, ashtu edhe të impulsivitetit. Ata nuk duan një rutinë të mërzitshme, monotone dhe shpesh bëjnë gjëra për të krijuar më shumë eksitim në jetën e tyre. Kjo nuk do të thotë që ribashkimi i një flake të mëparshme nuk është serioz për ta. Është vetëm prirja ndaj intensitetit që i bën ata një romantik sekret.

Demi

Ata janë gjithmonë të lëkundur në çdo situatë, duke kërkuar bashkim me ish-in edhe pa u përpjekur fare. Personat e shenjës së Demit janë të dashur nga natyra, por mënyra si e shprehin është nëpërmjet besnikërisë. Nëse një Demi ndjen çdo lloj shoqërie me ju, ata do të rrinë me ju në çdo situatë. Nuk duhet t’ju vijë si surprizë që ata kanë shumë gjasa që të kthehen me një ish sapo të gjejnë hapësirën më të vogël. Ata me të vërtetë nuk do t’ju harrojnë, sipas revistaclass. Mos harro: nëse një Dem është gati të rindërtojë diçka me një dashuri të kaluar, vetëm ai di si ta bëjë realitet këtë gjë.