FASHION TV/ Ja vip-at shqiptarë që ishin të pranishëm: Nga Roza Lati deri tek.. (FOTO) – AlpeGossip
FASHION TV/ Ja vip-at shqiptarë që ishin të pranishëm: Nga Roza Lati deri tek.. (FOTO)

FASHION TV/ Ja vip-at shqiptarë që ishin të pranishëm: Nga Roza Lati deri tek.. (FOTO)

Në Tropikal Resort Olesia Arani drejtuese e Colarb Distribution vendosi të organizojë festën e parë të një serie të gjatë me logon e Fashion Tv.

Trupa e televizionit të famshëm Fashion Tv, themeluar nga Michael Adam me kamera dhe mikrofona pasqyroi të gjithë festën që shumë shpejt do transmetohet në këtë stacion.

Jo vetëm kaq, pasi tani në Shqiperi kemi shansin të festojmë me pijet e famshme të Fashion Tv.

Logo me krahët e engjëllit tani do haset kudo sepse çdo tavolinë feste do ketë këto pije, ndryshe nuk quhet festë.

Njerëz të televizionit, modës, biznesit ishin në rreshtin e parë në sfilatat dhe spektaklin qe u zhvillua.

Në festën e Fashion Tv ishin Olta Gixhari, Ori Nebiaj, Jonida Maliqi, Joni Peçi, Roza Lati, Bertina Mahemeti, Olti Curri, Armand Peza, Marcela Lati, Fatmir Hysenbelliu, nderkohë që performuan Mc Kresha, Soni Malaj.

Shumë prej tyre dhanë intervista për kamerat e Fashion Tv.

Lista e gjatë e produkteve që preferohen që nga Paris Hilton e deri tek Naomi Campbell.

News Bomb ishte pjese e festes dhe po sjell fotot nga eventi.