Jonida Maliqi ju tregon modelin e fustanit që po kthehet në trendin e verës (FOTO) – AlpeGossip
Jonida Maliqi ju tregon modelin e fustanit që po kthehet në trendin e verës (FOTO)

Jonida Maliqi ju tregon modelin e fustanit që po kthehet në trendin e verës (FOTO)

Ta veshi Jonida Maliqi dhe mos të kthehet në trend? Kjo gjë rrallë ndodh. Bëhet fjalë për modelin e fustanit që po e veshin pothuajse të gjitha vajzat në këtë periudhë. Fustanet e gjata janë trendi i momentit dhe që çdokujt mund t’i përshtatet.

Me rripa, bust, me kraharorin e ekspozuar por gjithmonë i gjatë. Ky model fustani mund të vishet si në pjesën e paradites me sandale ose atlete për ato që janë sportive, por edhe me taka në pjesën e darkës për ato që duan të duken shik.

Në llogarinë e saj Jonida ka postuar disa foto e veshur me fustane të gjata dhe e kombinuar në forma të ndryshme në moment të ndryshme të ditës.

Vajza, duhet ta keni patjetër një fustan të gjatë në garderobën tuaj.