TË TALENTUARA DHE SEKSI/ Dy shqiptaret më të famshme në botë bëhen bashkë në… (FOTO) – AlpeGossip
TË TALENTUARA DHE SEKSI/ Dy shqiptaret më të famshme në botë bëhen bashkë në… (FOTO)

TË TALENTUARA DHE SEKSI/ Dy shqiptaret më të famshme në botë bëhen bashkë në… (FOTO)

Rita Ora dhe Bebe Rexha, janë dy nga vajzat shqiptare më të famshme në botë për momentin.

Ato kanë marrë pjesë mbrëmjen e djeshme në një festë para ndarjes së çmimeve Grammy.

Në festë kishte edhe personazhe të tjerë të njohur, por Rita dhe Bebe kanë qenë ato që kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Kjo, pasi përveçse janë super të talentuara, ato janë edhe dy vajza shumë seksi.