NA BEFASUAN/ Gjiko dhe Elita martohen së shpejti dhe sapo u zbulua data (FOTO) – AlpeGossip
NA BEFASUAN/ Gjiko dhe Elita martohen së shpejti dhe sapo u zbulua data (FOTO)

NA BEFASUAN/ Gjiko dhe Elita martohen së shpejti dhe sapo u zbulua data (FOTO)

Askush nuk e priste që Gjiko të ishte aq romantik! Mirëpo reperi i suprizoi të gjithë, teksa ditën e ditëlindjes së moderatores Elita Rudi u ul në gjunjë dhe i kërkoi të martohej me të. Mes emocioneve, Elita Rudi i tha “Po” propozimit të reperit.

Dhe dasma është më pranë seç e mendoni, pasi “Prive” ka zbuluar se çifti do të kurorëzojë dashurinë e tyre me 23 Gusht. Ende nuk janë zbuluar detajet e ceremonisë, por mezi presim t’i shohim në ditën më të bukur të jetës së tyre.

Dyshohet se i gjithë ky nxitim, lidhet edhe me faktin se Elita Rudi mund të jetë në pritje të ëmbël dhe çifti do të bëhet prindër për herë të parë.