SUPRIZON FANSAT/ Aleksandër Gjokaj prenzaton për herë të parë familjen (FOTO) – AlpeGossip
SUPRIZON FANSAT/ Aleksandër Gjokaj prenzaton për herë të parë familjen  (FOTO)

SUPRIZON FANSAT/ Aleksandër Gjokaj prenzaton për herë të parë familjen (FOTO)

Këngëtari Aleksandër Gjokaj ka preferuar që të njihet në botën e artit vetëm për zërin dhe muzikën dhe qëndron hermetik kur bëhet fjalë për jetën e tij private.

Për shkak se janë të dy pjesë e botës së muzikës, ne njohim vetëm nipin e tij, Renis Gjokën dhe asnjë pjesëtar tjetër të familjes Gjoka.

Mirëpo këngëtari surprizoi fansat, pasi publikoi për herë të parë një foto të rrallë të familjes së tij, ku shfaqet bashkëshortja, vajza dhe djali.

“Familja ime” – shkruan këngëtari krahas fotos.

Familja e Aleksandrit në 98′ nisën të jetojnë në Itali ndërsa këngëtari vazhdoi të qëndrojë në Tiranë, por marrëdhënia e çiftit nuk u ndërpre kurrë.