VIDEO SHQETËSUESE/ Një burrë kap me forcë dhe puth Miley Cyrus-in në mes të rrugës – AlpeGossip
VIDEO SHQETËSUESE/ Një burrë kap me forcë dhe puth Miley Cyrus-in në mes të rrugës

VIDEO SHQETËSUESE/ Një burrë kap me forcë dhe puth Miley Cyrus-in në mes të rrugës

Miley Cyrus ishte viktime e një ngacmimi seksual në Barcelonë, ku ndodhej me bashkëshortin Liam Hemsworth.

Videoja po xhiron nëpër Twitter.

Aty shfaqet Miley, e cila ecën pas bashkëshortit të saj mes një turme fansash që mezi i lënë të kalojnë.

Por njëri prej tyre zgjatet drejt saj, e kap për qafe dhe e puth, derisa Miley arrin të shkëputet prej truprojave për t’u futur me shpejtësi në makinë.

Gjithashtu, shikohet edhe sesi Liam, pa e parë akoma çfarë po ndodh, instinktivisht zgjat krahun për të tërhequr Miley-n.

Miley nuk ka komentuar ende në lidhje me incidentin.