“VIRGJËRINË E HUMBA 17 VJEÇ”/ Prezantuesja e Top Channel: Mendoja se s’do martohesha më kurrë. Kam tradhëtuar disa herë për të mirën e situatës (FOTO) – AlpeGossip
“VIRGJËRINË E HUMBA 17 VJEÇ”/ Prezantuesja e Top Channel: Mendoja se s’do martohesha më kurrë. Kam tradhëtuar disa herë për të mirën e situatës (FOTO)

“VIRGJËRINË E HUMBA 17 VJEÇ”/ Prezantuesja e Top Channel: Mendoja se s’do martohesha më kurrë. Kam tradhëtuar disa herë për të mirën e situatës (FOTO)

Konkurentja e “Përputhen”, Ina Kollçaku ka treguar se virgjërinë e ka humbur në moshën 17-vjeçare. E ftuar në emisionin “Glmaour Zone”, Ina tha se në atë kohë mendonte se s’do martohej më kurrë, pasi nuk ishte e virgjër.  Sipas Inës, me kalimin e kohës, ka kuptuar se të gjithë martohen.

Gjithashtu Kollçaku tha se ka tradhëtuar njëherë duke treguar një sekret për të mirën e situatës. e pyetur nëse është tradhëtuar, Ina tha se nuk e vë dorën në zjarr për askënd dhe shtoi se nëse partnerët e kanë tradëhtuar pa e marrë vesh ajo, atëherë ju lumtë!

Pjesë nga biseda

Ester Bylyku: Në çfarë moshe e ke humbur virgjërinë?

Ina Kolçaku: Nuk e kam humbur akoma. dhe dua që burri të jetë i virgjër. (qesh) 17. dhe mendoja që nëse do më linte ai, s’do të martohesha më kurrë. por më pas ti rritesh dhe kupton se të gjithë martohen. nëse është dikush në këtë situatë, dua t’i them që do martohet.

Ester Bylyku: A ke tradhëtuar ndonjëherë

Ina Kolçaku: Unë, po.

Ester Bylyku: Si ndodhi tradhëtia?

Ina Kolçaku: Ti tradhëton ndonjëherë për të bërë mirë. domethënë nëse ti nuk mban një sekret për të mirnë e situatës. besoj se është tradhëti e mirë

Ester Bylyku: Më pëlqen se si përgjigjesh, por e kisha fjalën nëse ke tradhëtuar ndonjë partner?

Ina Kolçaku: Nuk e vë dot dorën në zjarr. me aq sa di unë jo. gjithmonë kur bëjmë biseda tradhëtish them që nuk duhet të themi asnjëherë ‘ua më s’më tradhëton njeri’, etj. nëse e kanë bërë pa e marrë vesh unë, bravo ju qoftë.