MARJANA KONDI RIKTHEHET PAS NË KOHË/ Ja si e luan tani rolin e “Nafijes” aktorja e famshme – AlpeGossip
MARJANA KONDI RIKTHEHET PAS NË KOHË/ Ja si e luan tani rolin e “Nafijes” aktorja e famshme

MARJANA KONDI RIKTHEHET PAS NË KOHË/ Ja si e luan tani rolin e “Nafijes” aktorja e famshme

Aktorja e njohur, Marjana Kondi, ka qenë e ftuar në programin ‘E diell’, ku ndër të tjera ka kujtuar dhe rolin e saj tepër të suksesshëm në telekomedinë ‘Gjuetia e fundit’.
Aktorja ka risjellë dhe njëherë në program një nga skenat e komedisë, duke rizgjedhur “Nafijen” e re të ditëve të sotme.
Në provë janë vënë bukuroshet e emisionit, Argjira Spanca, Einxhel Shkira dhe Alesia Bami. Pas disa përpjekjesh të dështuara nga ana e vajzave, Marjana ka pohuar përmes humorin të saj se asnjëra prej tyre “nuk bënte për këtë punë”.

Pas kësaj, aktorja është rikthyer dhe njëherë në rol, duke aktruar skenën që i solli shumë sukses në vitin 1992. Pas këtij interpretimi, Marjana është duartrokitur nga të gjithë spektatorët në studio për origjinalitetin dhe natyrshmërinë që tregon gjithmonë në ekran