U PËRFOL PËR NDARJE NGA ALBAN HOXHA/ Çiljeta nxehet keq në rrjetet sociale: Shihni burrat…(FOTO) – AlpeGossip
U PËRFOL PËR NDARJE NGA ALBAN HOXHA/ Çiljeta nxehet keq në rrjetet sociale: Shihni burrat…(FOTO)

U PËRFOL PËR NDARJE NGA ALBAN HOXHA/ Çiljeta nxehet keq në rrjetet sociale: Shihni burrat…(FOTO)

Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit shqiptar dhe duket se skandalet për ta nuk paskan të mbaruar.

Ditën e djeshme këngëtarja ka treguar arsyen pse është larguar nga televizioni dhe para disa minutash ajo ka shpërthyer në rrjetin e saj social “Instagram”:

Të dashura media qe s’na latë rehat të zgjohemi nga gjumi njeherë rehat dhe të na shkoj dita mbare, do t’ju lutesha shumë shihni grate dhe burrat e juaj, familjet tuaja, se duke u marre me jeten e te tjerve do t’ju ikin gratë e juaja dhe burrat nga duart. Unë e kuptoj pjesen qe kur je personazh je ne qender te vemendjes per çdo gje dhe normalisht s’keni si mbushni gazetat perditë, por cdo gje e ka edhe nje limit ndaj do t’ju lutesha t’na lini rehat, boll u moret jo video, jo u ndanë, jo u pajtuan, jo u ndanë, jo u pajtuan prap,sna kanë ndarë as videot e bera me qellime nga kategoria zh e femrave pa nivel dhe asgje. Kur te ndahemi nga i madhi Zot, do t’ju lajmerojmë vete. Dite te mbare te gjithave portaleve sot.

Nëse e keni harruar pas videos ku shihesh Albani duke u argëtuar  me femra ata iu përfolën për një ndarje por rrini të qetë pasi Çili sapo na e tregoi të vërtetën.