“E KE SURRATIN SI BETON I PASHTRUAR”/ Françeska Jaçe i kthehet keq fanses – AlpeGossip
“E KE SURRATIN SI BETON I PASHTRUAR”/ Françeska Jaçe i kthehet keq fanses

“E KE SURRATIN SI BETON I PASHTRUAR”/ Françeska Jaçe i kthehet keq fanses

Françeska Jaçe dhe Kejvina Kthella tërhoqën vëmendjen e të gjithëve ditën e sotme me foton ku shfaqeshin me bikini në plazh teksa lanë të kuptohej se të dyja po përgatisin diçka.

Dy bukuroshet morën komplimenta të shumta, mirëpo ka pasur edhe kritika. Një prej ndjekësve shkruan në foton e postuar nga Françeska: “Si jeni katandis të dyja. Zoti ju sjellt ment me pa veten”.

Por as Françeska nuk ja ka kursyer përgjigjen duke ja kthyer: “Haha ça surrati paske ti lale si beton i pashtruar mirë”.