SINDI PLAS BOMBËN/ Publikon bisedën e regjistruar me Olsa Muhametin (VIDEO) – AlpeGossip
SINDI PLAS BOMBËN/ Publikon bisedën e regjistruar me Olsa Muhametin (VIDEO)

SINDI PLAS BOMBËN/ Publikon bisedën e regjistruar me Olsa Muhametin (VIDEO)

Ish-konkurrentja e Për’Puthen, Sindi Loci ka qenë e ftuar në emisionin “Glamour” ku ka publikuar për të parën herë një bisedë me autoren e programit Olsa Muhameti.

Sindi rrefeu që ajo bisedë është zhvilluar pas reagimit të saj me anë të një postimi në ‘Instagram’.

Sindi u shpreh që atë periudhë ka qenë e ngarkuar psikologjikisht sepse gjyshi i saj ishte sëmurë me Covid dhe ishte në gjendje të rëndë shëndetësore.

Gjatë bisedës së regjistruar, dëgjohet autorja Olsa, e cila shprehet: Ca lidhje ka rëndimi psikologjik !!!