SHERRET NË “HELL’S KITCHEN”/ Renato ua mbyll gojën fansave (FOTO) – AlpeGossip
SHERRET NË “HELL’S KITCHEN”/ Renato ua mbyll gojën fansave  (FOTO)

SHERRET NË “HELL’S KITCHEN”/ Renato ua mbyll gojën fansave (FOTO)

Pak ditë më parë, shefi i njohur i kuzhinës Renato Mekolli lajmëroi se në tetor të këtij viti do të nis sezoni i dytë i reality showt të njohur ‘Hell’s Kitchen’. Renato ka premtuar shumë surpriza dhe ka zbuluar se konkurrentet do të jetojnë në një shtëpi më të madhe e cila do të ketë edhe pishinë.

Ndërkohë, duke marr shkas nga sezoni i parë i cili u diskutua shumë për shkak të sjelljes së Renatos ndaj konkurrentëve, të shumtë kanë qenë fansat që e kanë thënë se mezi presin të shohin sherr.

“Do plasin pjatat me një krahë, tenxherja me një tjetër. Mezi po presim v.de.si.m për cik sherr ne shqiptarët appapa”, i ka shkruar fansja ndërkohë që Renato ja ka kthyer: “Hë pra, për deri sa v.de.si.m nuk e di pse më shajne, nuk thoni shyqyr që ju jap sherre në Tv.”