Kampioni ndërkombëtar i boksit çmendet pas Encës, publikohen mesazhet – AlpeGossip
Kampioni ndërkombëtar i boksit çmendet pas Encës, publikohen mesazhet

Kampioni ndërkombëtar i boksit çmendet pas Encës, publikohen mesazhet

Është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare, hitet e saj numërojnë miliona klikime, është më e ndjekura në Instagram me gati 2 milion ndjekës dhe ndër më të komentuarat për format bombastike të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë. Kështu ka ndodhur edhe në foton e fundit ku Enca shfaqet shumë seksi me bikini teksa shkruan se “Qetësia pra stuhisë”.

Por kjo foto ka tërhequr menjëherë vëmendjen e kampionit të boksit në Europë për peshat e rënda, gjermani Agit Kabayel i cili nuk ka duruar dot pa i komentuar Encës. Madje ai i shkruan shqip këngëtares.

“Oh shqiptar”, i ka shkruar Kabayel Encës. Kjo e fundit e ka vërejtur komentin e boksierit mes qindra komenteve të tjera dhe i është përgjigjur: “Shqipe a je mirë”.