“RECETA IME ËSHTË…”/ Olta ngacmon Luizin për Kiarën: Ke pyetur për mua apo vetëm për… – AlpeGossip
“RECETA IME ËSHTË…”/ Olta ngacmon Luizin për Kiarën: Ke pyetur për mua apo vetëm për…

“RECETA IME ËSHTË…”/ Olta ngacmon Luizin për Kiarën: Ke pyetur për mua apo vetëm për…

Teksa Olta dhe Kristi po bisedonin me njëri-tjetrin pranë tyre kalon Luizi, ku aktorja thotë ‘ja do vijë ky dhe do na ndalojë bisedën’. Këngëtari e dëgjon dhe i thotë se po shkonte në tualet.

Gixhari i kthehet se si e thotë kështu si provincial dhe Kristi i kthehet se pse nuk e thotë në frëngjisht. Më pas Olta i përmend dhe Kiarën dhe Luizi i thotë të mos e ngacmojë.

Pjesë nga biseda:

Olta: Di ti frëngjisht

Luizi: 7 vite në Paris

Olta: Po ti ke thënë se ke punuar kuzhinier, por nuk ke gatuar, pse?

Luizi: Unë të gatuar për ju, ua ha dreqi në bark

Olta: Mos bëj për ne, për Kiarën e për vete

Luizi: I kam bërë

Olta: Vezë e tost, e thua ke qenë shef

Luizi: Më çfarë t’i bëj

Olta: Çfarë recete ke ti?

Luizi: Karkalec me pjepër dhe kadaif, këtë se ke dëgjuar

Olta: Ke pyetur për mua?

Luizi: Për mua flet historia

Olta: Apo vetëm për Kiarën ke pyetur

Luizi: Unë nuk të ngacmoj, unë s’të pyes a ke pyetur për Dorin, unë e kam seriozisht me të. Nëse kisha pyetur ndoshta nuk do kisha hyrë. Për të gjithë kam parë, kisha krijuar një lloj imazhi, për pjesën më të madhe.