E mbani mend “Xhovanin’ e ‘Rebelde”? Sot ai është fiksim i vajzave pas ndryshimit drastik – AlpeGossip
E mbani mend “Xhovanin’ e ‘Rebelde”? Sot ai është fiksim i vajzave pas ndryshimit drastik

E mbani mend “Xhovanin’ e ‘Rebelde”? Sot ai është fiksim i vajzave pas ndryshimit drastik

‘Rebelde’ ka qenë një nga serialet më të ndjekur nga adoleshentët, i transmetuar në Meksikë gjatë vitit 2004 e pak vite më vonë edhe në Shqipëri e shumë shtete të tjera. Aktorët e këtij seriali vazhdojnë të mbahen mend edhe ditët e sotme e me siguri e mbani mend edhe Xhovanin, djali i veçantë me flokët me ngjyra.

Ka kaluar më shumë se 1 dekadë që kur Christian Chávez luante tek ky serial dhe tanimë ka ndryshuar aq shumë sa edhe mund të mos e njihni.

34-vjeçari kohët e fundit i ka çmendur fanset e tij me fotot ku tregon trupin e palestruar.

Christian vazhdon të luajë në filmat e serialet më të ndjekur në Meksikë ndërsa ka ruajtur shoqërinë edhe me aktorët e “Rebelde”, sidomos me Anahin.