Andrra feston ditëlindjen dhe Sinani sapo e la pa fjalë me surprizën e tij! Unaza e... (FOTO) - AlpeGossip
Andrra feston ditëlindjen dhe Sinani sapo e la pa fjalë me surprizën e tij! Unaza e… (FOTO)

Andrra feston ditëlindjen dhe Sinani sapo e la pa fjalë me surprizën e tij! Unaza e… (FOTO)

Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha ka festuar ditën e saj të lindjes.

Veë urimeve të shumta që ka marrë Andrra nuk mund të mos publikonte në rrjete sociale edhe dhuratat e bëra nga Sinani

Në profilin e saj në Instagram, ajo ka publikuar një video dhuratën luksoze që i bëri bashkëshorti i saj, Sinani.

Ai  i ka blerë Andrrsë një buqetë me trëndafila të bardhë dhe gjithashtu një unazë mjaft të bukur.