GJITHÇKA PËR FAJ TË KEJSIT? Stresi po kalon ditë të vështira dhe gjen ngushëllim tek… (FOTO) – AlpeGossip
GJITHÇKA PËR FAJ TË KEJSIT? Stresi po kalon ditë të vështira dhe gjen ngushëllim tek… (FOTO)

GJITHÇKA PËR FAJ TË KEJSIT? Stresi po kalon ditë të vështira dhe gjen ngushëllim tek… (FOTO)

E fejuara e tij Kejsi është larguar nga Shqipëria e Stresi po kalon një nga momentet më të vështira.

Ajo ka mbërritur më në fund në Kanada, aty ku është rritur e ka studiuar prej vitesh.

Pavarësisht se gjysma tjetër ndodhet në Shqipëri, Kejsi lë të kuptohet se Kanadaja për të është si shtëpia, pasi ka kaluar aty pjesën më të madhe të kohës.

 

 

Gjithashtu Kejsi duket të ketë filluar puna e këtë e tregon edhe me postimet në Instagram.

Stresi është takuar me vëllain e tij dje, Reneo Lushaj, me të cilin gjen ngushëllim për largimin e të fejuarës.

“Rrallë e për mall. Vëllai e do vëllain afër në momentet më të vështira”.