ANA FESTON 1-VJETORIN E LINDJES/ Ermal Fejzullahu emocionon publikisht: Të dua sa… (FOTO) – AlpeGossip
ANA FESTON 1-VJETORIN E LINDJES/ Ermal Fejzullahu emocionon publikisht: Të dua sa… (FOTO)

ANA FESTON 1-VJETORIN E LINDJES/ Ermal Fejzullahu emocionon publikisht: Të dua sa… (FOTO)

Vajza e vogël e këngëtarit Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortes Arjana feston sot 1-vjetorin e lindjes. Ermali ka vendosur ta urojë vogëlushen publikisht me një foto mjaft të ëmbël. “Urime 1-vjetorin sugarica e babit. Te dua sa krej boten”, shkruan Ermali krahas fotos ku duket se vogëlushja është rritur shumë. Kujtojmë se Ermali dhe Arjana janë prindër edhe të tre fëmijëve të tjerë, dy vajzave dhe një djali. Ata kanë shprehur dëshirën për të patur të tjerë fëmijë sepse duan një familje të madhe.